Kompleksowa oferta

Profesjonalne biuro rachunkowe to jeden z kluczowych filarów sprawnie działającej firmy.

Podstawą naszego działania jest zaufanie i wysoki poziom kompetencji, które przekładają się na sukces naszych klientów. Nasza oferta uwzględnia różne potrzeby i oczekiwania małych, średnich i dużych przedsiębiorców, dlatego proponujemy zarówno kompleksową obsługę księgową, jak i biuro rachunkowe online.

Nasz wykwalifikowany personel może również przejąć zarządzanie kadrami i systemem płac, doradzić Ci w kwestiach podatkowych. Dla klientów obcojęzycznych przygotowaliśmy ofertę specjalną - biuro rachunkowe po angielsku, rosyjsku i ukraińsku!

Rozpoczęcie współpracy w 4 prostych krokach

Skontaktuj się

1

Jeśli sprawy księgowe wymykają się z Twoich rąk, najwyższy czas powierzyć je ekspertom. Umów się na spotkanie z naszym doradcą i poznaj szeroki wachlarz usług dla biznesu.

Dopasuj usługi

2

Dla nas nie ma znaczenia, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy zatrudniasz zespół pracowników. Usługi naszego biura rachunkowego są elastyczne i zawsze na najwyższym poziomie.

Podpisz umowę

3

Teraz czas na formalności. Kiedy przygotowana przez naszych prawników umowa będzie gotowa, zaprosimy Cię do naszego biura. Teraz my odpowiadamy za utrzymanie porządku w Twoich papierach.

Ciesz się swobodą

4

Od tej chwili jedyne, o czym musisz pamiętać, to dostarczanie dokumentów księgowym. Gdy Twój biznes zacznie się rozrastać, możesz zmienić umowę, aby zwiększyć zakres wybranych usług.

Zakładanie firmy od podstaw

Pierwszy krok zazwyczaj jest najtrudniejszy. Dlatego zaczniemy od doradzenia Ci najkorzystniejszej dla Twojego biznesu formy działalności gospodarczej i załatwimy za Ciebie urzędowe formalności związane z rejestracją firmy.

Firma-dla-obcokrajowca g

Firma dla obcokrajowca

Pomożemy Ci rozpocząć działalność niezależnie od twojego obywatelstwa.

Różne-dzialalności g

Różne działalności

Nie ma formy działalności z którą byśmy sobie nie poradzili.

Zawsze-na-bieżąco g

Zawsze na bieżąco

Dzięki bieżącej obserwacji oraz weryfikacji zmian podatkowych jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą formę działalności dla twojej branży.

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Gotowe podmioty

Posiadamy w naszej ofercie gotowe podmioty, dzięki czemu możesz rozpocząć swoją działalność w jeden dzień.

Kompleksowe biuro księgowe

Prowadząc biznes nie musisz znać się na wszystkim. Nasze biuro rachunkowe zapewnia pełną obsługę księgową małym i średnim przedsiębiorcom. Uporządkujemy Twoje dokumenty, wyjaśnimy wątpliwości i rozwiążemy ewentualne problemy księgowe.

Obsluga-kadrowo-placowa g

Kadry i płace

Naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobistych

US-i-ZUS g

US i ZUS

Kontakt z US i ZUS w imieniu klienta

Szybka-pomoc-doraźna g

Doradztwo

Oferujemy usług konsultacji z doradzą biznesowym, podatkowym oraz prawnikiem

Wygodne biuro księgowe online

Przedsiębiorcom, którym zależy na mobilności i wygodzie, proponujemy możliwość korzystania z internetowego biura księgowego. Bez wychodzenia z domu wystawisz faktury, zarejestrujesz koszty i przychody czy obliczysz zobowiązania podatkowe.

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Stale zmieniające się prawo podatkowe może przyprawić o zawrót głowy nawet doświadczonego przedsiębiorcę. Zaufaj naszym doradcom, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej firmy, również podczas konsultacji podatkowych online.

Badanie sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów

Kontrola sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta pozwoli uwiarygodnić dane finansowe Twojej firmy. Sprawdzimy jakość kontroli wewnętrznej, poprawność stosowania przepisów i wykryjemy ewentualne nieścisłości.

Obsługa kadrowo-płacowa – dla małych i średnich przedsiębiorstw

Powiększający się zespół pracowników to nowe możliwości rozwoju firmy. Naszym klientom oferujemy nie tylko doradztwo i obsługę kadrowo-płacową, ale także organizację wstępnych i okresowych szkoleń BHP.

Rzetelna reprezentacja w urzędach

Urzędowe formalności często są źródłem stresu i poczucia straconego czasu. Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa możemy reprezentować Twoje interesy w organach kontroli skarbowej, urzędach i ZUS.

Skontaktuj się z nami