Minimum formalności

Zakup gotowej spółki to coraz popularniejsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na samodzielną rejestrację firmy.

Gotowa spółka kapitałowa to pełnoprawny podmiot gospodarczy. Posiada numery NIP, REGON, VAT oraz umożliwia prowadzenie wszystkich czynności związanych z działalnością biznesową - wystawianie faktur, zawieranie umów, przyjmowanie płatności czy startowanie w przetargach.

Przygotowaliśmy różne rodzaje spółek z o.o. w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ich wspólną zaletą jest możliwość rozpoczęcia działalności tuż po podpisaniu umowy. Oferujemy również kompleksową pomoc w zarządzaniu księgowością oraz kadrami, a także wirtualne biuro z pakietem korzyści.

Zakup gotowej spółki w 4 prostych krokach

Skontaktuj się z nami

1

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat zakupu gotowej spółki, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Nasz doradca odpowie na Twoje pytania i przedstawi aktualną ofertę spółek.

Prześlij dane

2

Jesteś zdecydowany? Świetnie! Wystarczy, że prześlesz nam swoje dane i wskażesz preferowany dzień rozpoczęcia działalności gospodarczej, a my zaczniemy przygotowywać dla Ciebie umowę.

Podpisz umowę

3

Dopełnienie formalności to chwila w porównaniu z zakładaniem działalności od podstaw. Wystarczy podpisać dokumenty w naszym biurze lub poczekać na kuriera, jeśli wybrałeś opcję zakupu zdalnego.

Rozpocznij działalność

4

Wszystko gotowe! Jesteś właścicielem własnego biznesu. Teraz możesz bez problemu wystawiać faktury, rejestrować płatności, startować w przetargach lub ubiegać się o przyznanie dotacji.

Atrakcyjna spółka za 1zł z pakietem korzyści

O potrzebach naszych klientów myślimy kompleksowo, dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną, która obejmuje zakup gotowej do działania spółki za 1 zł, wsparcie naszego biura rachunkowego oraz wirtualne biuro z obsługą korespondencji i wynajmem sal.

Gotowa spółka z o.o. bez zbędnych formalności

Spółka kapitałowa gotowa do działania od chwili zakupu, która wcześniej nie prowadziła działalności i jest wolna od zobowiązań, to bezpieczna i łatwa droga do szybkiego wejścia w świat biznesu.

Gotowe spółki z o.o. z historią i stażem

W naszej ofercie znajdują się również spółki z historią, które mają zarejestrowane obroty i długi staż funkcjonowania. Pozwalają one na zwiększenie wiarygodność firmy w oczach kontrahentów, banków i organów kontroli finansowej.

Wygodna i bezproblemowa zdalna sprzedaż spółek

Jeśli nie możesz odwiedzić naszego biura, możemy dopełnić wszystkich formalności zdalnie. Po ustaleniu szczegółów wyślemy do Ciebie umowę, którą podpiszesz u notariusza lub za pośrednictwem systemu teleinformatycznego S24.

Zdalna sprzedaż spółek - Mapa miejsc

Pracujemy w samym sercu Warszawy, ale nasza oferta obejmuje gotowe do zakupu spółki w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Stawiamy na dynamicznie rozwijające się miasta i dbamy o to, aby katalog naszych spółek stale się powiększał.

wirtualne-biuro g

gotowa spółka POZNAŃ (województwo Wielkopolskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka WARSZAWA (województwo Mazowieckie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka WROCŁAW (województwo Dolnośląskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka GDYNIA (województwo Pomorskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka GDAŃSK (województwo Pomorskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka ŁÓDŹ (województwo Łódzkie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka KATOWICE (województwo Śląskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka KRAKÓW (województwo Małopolskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka RZESZÓW (województwo Podkarpackie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka LUBLIN (województwo Lubelskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka SZCZECIN (województwo Zachodniopomorskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka TORUŃ (województwo Kujawsko-Pomorskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka BYDGOSZCZ (województwo Kujawsko-Pomorskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka ZIELONA GÓRA (województwo LUBUSKIE)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka CZĘSTOCHOWA (województwo Śląskie)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka KIELCE (województwo KIELECKIE)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka OLSZTYN (województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

wirtualne-biuro g

gotowa spółka BIAŁYSTOK (województwo PODLASKIE)

Skontaktuj się z nami