Kompleksowa oferta

Obsługa prawna definicja: szeroki zakres usług prawnych obejmujący doradztwo i reprezentację klienta w postępowaniach sądowych i pozasądowych.

Kancelaria BGN to profesjonalna i rzetelna obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Mamy świadomość wyzwań, które stoją przed właścicielami małych i średnich firm, dlatego starannie dobraliśmy zespół naszych ekspertów, aby w każdej sytuacji skutecznie reprezentować interesy naszych klientów. Obsługa spółek to kompleksowa opieka prawna, również w wygodnej formie online, która obejmuje zarówno proste sprawy formalne, jak i skomplikowane postępowania sądowe. Gwarantujemy, że w naszym biurze obsługa podmiotów gospodarczych zawsze jest na najwyższym poziomie.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych w 4 prostych krokach

Skontaktuj się

1

Oferujemy wielowymiarową obsługę prawną małych i średnich firm. Pomagamy zarówno w standardowych procedurach, jak i w bardziej złożonych sytuacjach. Zadzwoń do nas, aby poznać pełen zakres usług.

Przedstaw potrzeby

2

Prowadzenie biznesu jest pełne niespodzianek, a my jesteśmy na nie przygotowani. Przedstawimy Ci możliwości prawne rozwiązania Twoich problemów oraz doradzimy najlepszą drogę działania.

Podpisz umowę

3

Kiedy ustalimy zakres naszej pomocy i sprecyzujemy cele, które chcesz osiągnąć, przygotujemy dla Ciebie umowę. Po jej podpisaniu nasi radcy prawni przejmą opiekę nad prawną stroną Twojego biznesu.

Pozwól nam działać

4

Doświadczenie i wiedza naszego zespołu prawników to gwarancja pozytywnie zakończonej każdej sprawy. Czuwamy nad procedurami prawnymi, pilnujemy terminów i skutecznie dbamy o Twoje interesy.

Profesjonalna wycena spółek

Oferujemy szczegółową wycenę spółek i ich majątku, przygotowując raport w oparciu o metodę indywidualnie dobraną do potrzeb klienta. U nas zamówisz również wycenę start-upów i prognozę ich wyników finansowych.

Rejestracja zmiany w KRS

Zmieniasz adres firmy? A może skład osobowy spółki? Uaktualnienie danych w KRS to prosta sprawa, jednak wymagająca uwagi i terminowości. Zrobimy to za Ciebie, żebyś mógł poświęcić czas na sprawy istotne dla przyszłości Twojego biznesu.

Rejestracja spółek od podstaw

Pomoc prawna w procesie rejestracji spółki to przede wszystkim profesjonalne doradztwo, wsparcie w procesie prawidłowego przygotowania dokumentacji, czuwanie nad aktem notarialnym oraz reprezentacja przed Krajową Radą Sądownictwa.

Likwidacja spółek z pełną opieką prawną

Wsparcie doświadczonego prawnika w procesie likwidacji spółki zapewni Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w sytuacji konfliktu lub złożonej sytuacji prawnej likwidowanego podmiotu gospodarczego.

Skuteczne wezwania do zapłaty

Walka z dłużnikami to trudne doświadczenie, zwłaszcza gdy stawką jest przyszłość Twojej firmy. Pomożemy Ci przygotować wezwanie do zapłaty zgodne z wymogami prawnymi i doradzimy najkorzystniejszą formę spłaty należności.

Bezstresowa egzekucja należności

Nasi eksperci przeprowadzają egzekucje wierzytelności i pilnują, aby proces zwrotu należności pieniężnych przebiegł pomyślnie. Świadczymy zarówno usługi podczas negocjacji z dłużnikiem, jak i reprezentujemy interesy klienta na drodze sądowej.

Profesjonalna reprezentacja w sądzie

Opieka prawna, którą oferujemy naszym klientom, obejmuje pomoc w przygotowaniu pism procesowych, pozwów oraz reprezentowanie interesów klienta przed sądem w postępowaniach o różnorodnym charakterze.

Skontaktuj się z nami