Oferta właśnie dla Ciebie

Biuro wirtualne to sprawdzona alternatywa zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i freelancerów bez stałego miejsca pracy.

Jakie są zalety tego rozwiązania? Wirtualny adres firmy pozwala na rejestrację działalności osobom, które nie mają stałego adresu w stolicy lub nie chcą go podawać osobom postronnym. Adres wirtualny pozwala na elastyczny grafik pracy oraz płynne prowadzenie działalności nawet podczas pobytu poza krajem.

Ten system obsługi małych przedsiębiorców doskonale sprawdza się w przypadku pracy zdalnej lub w terenie. Wirtualny adres do korespondencji docenią również osoby, które zakładają pierwszy biznes i nie mogą pozwolić sobie na wynajem samodzielnego lokalu. Jeśli wybierzesz wirtualne biuro, cena miło Cię zaskoczy.

Pozytywny-wizerunek g

Prestiżowy adres do rejestracji firmy

Rejestracja firmy w jednej z trzech warszawskich lokalizacji pozwoli Ci uniknąć podawania osobom trzecim adresu zamieszkania, a także usprawni przepływ korespondencji, gdy będziesz przebywał poza krajem.

wirtualne-biuro g

Swoboda w dysponowaniu adresem

Wirtualny adres możesz umieszczać na materiałach firmowych i podawać go kontrahentom oraz firmom przewozowym. Tu możesz również kierować całą swoją korespondencję.

Pelna-obsluga-korespondencji g

Pełna obsługa korespondencji

Wszystkie przesyłki adresowane na Twoją firmę zostaną wprowadzone do rejestru korespondencji. Będziesz mógł je odebrać dowolnego dnia w godzinach pracy naszej recepcji.

Przyjmowanie-listów-i-przesylek-zwyklych g

Przyjmowanie listów i przesyłek zwykłych

Zapewniamy kompleksową obsługę korespondencji firmowej. Do rąk naszych pracowników trafią oferty handlowe, listy od klientów, faktury i pisma urzędowe, które niezwłocznie zostaną zarejestrowane na koncie Twojej firmy.

Przyjmowanie-listów-i-przesylek-poleconych g

Przyjmowanie listów i przesyłek poleconych

Dzięki pełnej obsłudze korespondencji nie będziesz musiał pilnować odbioru listów poleconych ani umawiać się z kurierem na dostawę przesyłek. Nasi pracownicy zrobią to za Ciebie!

Powiadomienia-o-odebranej-korespondencji g

Powiadomienia o odebranej korespondencji

Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie i bez opóźnienia odbierać ważne listy i przesyłki, możesz wybrać prostą usługę informowania o nadchodzącej korespondencji.

Wynajem-sal-konferencyjnych g

Wynajem sal konferencyjnych

W naszych biurach czekają na Ciebie w pełni wyposażone sale konferencyjne, w których możesz organizować spotkania biznesowe, szkolenia dla współpracowników lub prezentacje dla klientów.

Skanowanie-korespondencji- g

Skanowanie korespondencji

Nie masz czasu odwiedzić biura i odebrać czekającej na Ciebie korespondencji? Żaden problem. Nasi zaufani pracownicy zarejestrują każdy list i wyślą jego skan na podany przez Ciebie adres e-mailowy.

Wirtualny adres do korespondencji w 4 prostych krokach

Skontaktuj się z naszą firmą już teraz

1

Nie jesteś pewien, czy wirtualne biuro to dobre rozwiązanie właśnie dla Twojego biznesu? Umów się z nami na spotkanie, na którym postaramy się szczerze odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Opowiedz nam o swoim planie biznesowym

2

Podziel się z nami swoją historią i pomysłem na biznes. Dzięki temu będziemy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować Ci najlepszy pakiet usług, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.

Zarejestruj firmę pod wybranym adresem

3

Rejestracja firmy pod jednym z naszych adresów to prestiżowa lokalizacja Twojego biznesu, mniejsze koszty utrzymania firmy oraz profesjonalne wsparcie naszych pracowników w bieżących sprawach.

Swobodnie korzystaj z dostępnych usług

4

Nasze biuro oferuje przedsiębiorcom kompletny pakiet usług, który pozwoli Ci skupić się na realizowanych projektach, bez konieczności zajmowania się czasochłonnymi sprawami formalnymi.

wirtualne-biuro g

Wirtualne biuro Warszawa Złota

Dogodna lokalizacja wirtualnego biura w samym centrum Warszawy to gwarancja prestiżu, a także szeroki wybór profesjonalnych usług oraz możliwość wynajmu sal konferencyjnych na organizowane spotkania oraz eventy.

Skontaktuj się z nami