Minimum formalności

KRS zmiana danych

Zmieniłeś adres firmy lub chciałbyś dodać nowe kody PKD? A może w zarządzie Twojej spółki zaszły zmiany osobowe? Musisz zatem złożyć wniosek o zmianę danych w KRS. U nas otrzymasz wsparcie nie tylko w kwestiach formalnych. Zweryfikujemy Twoje dokumenty, pomożemy opracować protokoły i uchwały Zarządu oraz doradzimy w innych kwestiach związanych z KRS.

Zmiana danych w KRS

Nasza oferta obejmuje wszystkie czynności związane z wprowadzaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Różne-dzialalności g

Weryfikacja zmian

Weryfikacja danych, które uległy zmianie, pod kątem konieczności dokonania zmian we wpisie w KRS.

umowa-sprzedaży g

Formularze i wnioski

Wypełnianie wymaganych formularzy oraz przygotowanie wniosku do KRS w związku z rejestracją, zmianami danych firmy lub jej likwidacją.

US-i-ZUS g

Złożenie dokumentów

Złożenie w imieniu klienta stosownych dokumentów we właściwym sądzie i urzędzie skarbowym oraz nadzorowanie statusu złożonego wniosku.

Przygotowanie-dokumentów g

Przygotowanie dokumentów

Przygotowanie dla klienta kompletu dokumentów dotyczących wprowadzonej zmiany we wpisie w KRS.

Podleglość-lokalnemu-prawu g

Pomoc prawna

Gwarancja opieki prawnej w przypadku, gdy zmiana danych pociąga za sobą konieczność modyfikacji również dokumentów wewnętrznych firmy.

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Kompleksowa opieka

Doradztwo, opracowanie uchwał oraz protokołów zgromadzeń wspólników, modyfikacja statutów oraz przygotowanie treści umów.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy wprowadzaniu zmian w KRS

Pierwsza korzyść to weryfikacja. Co prawda zmiana danych osobowych lub adresowych spółki nie nastręcza trudności, ale wielu przedsiębiorców może nie zdawać sobie sprawy, że w rejestrze obowiązkowo należy umieścić również takie informacje jak wszczęcie postępowania restrukturyzacyjnego, ogłoszenie upadłości, zmiana kapitału zakładowego, a nawet zaległości podatkowe i celne, które są objęte egzekucją. Po drugie z pomocy specjalisty warto skorzystać w kluczowych momentach życia firmy, jak zmiana Zarządu, przejęcia, likwidacja, co zapewnia szybkie i profesjonalne załatwienie formalności.

Opinie-podatkowe g

Wsparcie pierwszej działalności

Decydując się na własny biznes możesz u nas skorzystać z porady dotyczącej wyboru kodów PKD, jak również zlecić nam załatwienie wszystkich formalności w KRS.

Zakup-i-sprzedaż-spólki g

Pełna obsługa spółek handlowych

Bez względu jak skomplikowane czekają Cię zmiany, oferujemy kompleksową pomoc we wszystkich czynnościach związanych z załatwieniem formalności w KRS i urzędzie skarbowym.

Interpretacja-przepisów g

Pomoc prawna

Wiele zmian pociąga za sobą nie tylko konieczność korekty danych w KRS, ale również dokumentów wewnętrznych firmy, jak statut lub umowa. Zajmiemy się poprawnością wszystkich dokumentów.

Szybka-rejestracja g

Skrócenie procedury

Dzięki profesjonalnemu wsparciu masz pewność, że złożony wniosek będzie poprawnie wypełniony i cała procedura przebiegnie sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie.

Indywidualne podejście

Jak wyglądają formalności

Czas zgłaszania zmian, podobnie jak opłata za zmianę w KRS, jest ustalona odgórnie i wynosi 7 dni. Dlatego w celu ustalenia szczegółów, najlepiej niezwłocznie umówić się do nas na spotkanie. Czas jest istotny zwłaszcza wtedy, gdy do opracowania będą również dokumenty wewnętrzne spółki, jak uchwały, statut czy umowa.

  • Bez względu na to, czy zmiany będą dokonywane przez system S24 czy Portal Rejestrów Sądowych, dołożymy wszelkich starań, żeby rozpoczęta procedura zakończyła się w wyznaczonym czasie.

Zacznij od dziś

Zmiany w KRS w 4 prostych krokach

Możesz się do nas zgłosić również wtedy, gdy chcesz samodzielnie dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, jednak potrzebujesz profesjonalnej porady lub masz wątpliwości, czy poprawnie wypełniłeś dokumenty. Po spotkaniu z doradcą zawsze możesz zlecić dokonanie zmian w KRS naszemu ekspertowi.

Skontaktuj się

1

Umów się na spotkanie z naszym doradcą i powiedz mu, czego potrzebujesz.

Przekaż informacje

2

Podaj nam wszystkie dane, które wymagają zmiany w KRS.

Potrzebujesz więcej?

3

Zamów usługi dodatkowe, jak przygotowanie nowego statutu lub umowy.

Przechodzimy do akcji

4

Po ustaleniu zakresu niezbędnej pomocy zaczynamy działać!

Skontaktuj się z nami