O Nas

Twój partner

Dlaczego Kancelaria BGN?

Kancelaria BGN to ponad 10 letnie doświadczenie, setki indywidualnych spraw oraz ukierunkowanie na profesjonalne działania w każdym z powierzanych tematów!

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem – pracujemy w międzynarodowym gronie specjalistów w dziedzinach tj. księgowość, sprzedaż, obsługa klienta czy marketing.

Osobowość, pasje i zdobyte doświadczenie każdego z nas – przekuwamy w pozytywną energię, z którą  działamy na co dzień!

prawdziwy zespół

Tworzymy prawdziwy zespół

W Kancelarii BGN - tworzymy prawdziwy zespół - gdzie każdy może liczyć na wsparcie, zrozumienie i pomoc! Jesteśmy otwarci na pomysły – nie pracujemy w stylu „corpo”, osoby kreatywne z „otwartym umysłem” to filary naszego zespołu, doskonale realizujące się w projektach indywidualnych jak i  firmowych!

Oprócz wspólnej pracy i wyznaczonych celów, łączą nas przede wszystkim pozytywne relacje – wspólne spędzanie czasu tj. wyjazdy, treningi na siłowni czy koncerty to idealne momenty kiedy możemy się zgrać i lepiej poznać!

Kancelarię BGN – tworzy mocna i wszechstronna drużyna, w której ręce możesz powierzyć przyszłość swojej firmy, biura lub zespołu!

Ponad
10

lat na rynku

Ponad
300

zadowolonych klientów

Ponad
600

sprzedanych spółek

Ponad
50

pracowników

Nasze sukcesy

Kancelaria BGN – Jak nas znajdziesz? Gdzie pracujemy?

Nasze firmowe biuro znajduje się w samym centrum Warszawy. Odwiedzając nas - uśmiech, pozytywne wibracje i dobrą kawę otrzymasz „na starcie”, później już tylko indywidualne podejście do Klienta - to nasza dewiza!

Jeżeli męczą Cię „sucha” księgowość, skomplikowane - niejasne rozliczenia, zagmatwane przepisy oraz informacje „to się nie da” – Kancelaria BGN to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Przez 10 lat działania na rynku wypracowaliśmy portfolio zadowolonych Klientów - z kilkoma z nich takimi jak: doradcy podatkowi, biznesowi czy prawnicy – nawiązaliśmy współpracę PARTNERSKĄ, satysfakcjonującą i owocną dla obu stron.

  • Obecnie naszymi Klientami jest ponad 500 firm działających na terenie Polski, EU oraz Ukrainy!
  • Zapewniamy kompleksową obsługę księgową w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Do każdej ze spraw podchodzimy ze zrozumieniem – zdajemy sobie sprawę, że włożone serce i energia – zaowocują zadowoleniem naszych Klientów i stałą owocną współpracą!

twój opiekun

Kancelaria BGN - Jak działamy? Opiekun księgowy, wirtualne biuro, sprzedaż i obsługa spółek.

Nawiązując współpracę – ustalamy zakres potrzeb, oczekiwań i obowiązków.

Rozpoczynając współpracę księgową z Kancelarią BGN otrzymasz kontakt do swojego OPIEKUNA, z którym w razie potrzeby możesz się kontaktować bezpośrednio.

W naszej księgowości - zawsze rozmawiasz ze specjalistą a nie z pośrednikiem przekazującym Twoje sprawy innym. Twój OPIEKUN odpowie na trudne pytania, rozwieje wątpliwości w tematach dotyczących rozliczenia Twojego biznesu - zawsze zaproponuje najlepsze rozwiązania!

Oferta Kancelarii BGN – poza usługami księgowymi i wirtualnym biurem obejmuje również:

Szybka-pomoc-doraźna g

Doradztwo podatkowe

Pozytywny-wizerunek g

Kreacja struktury biznesu

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Pomoc w założeniu Spółki lub Fundacji

Jeżeli zależy Ci na czasie – możesz skorzystać z naszego doświadczenia wybierając odpowiednią Spółkę z naszego portfolio. Jeżeli chcesz dokonać zmian zarządu, PKD, czy np. zmienić adres w Spółce – pomożemy dopełnić formalności szybko i skutecznie.

Kancelaria BGN zajmuje się również zawieszaniem i likwidacją Spółek.

W projekcie Wirtualnego Biura, którego byliśmy prekursorem - obsługujemy dziś blisko 300 firm! Nasi Klienci wiedzą, że ich czas jest najważniejszy - a sami nie muszą już go tracić jeżdżąc codziennie do  swojego biura bo decydując się na współpracę z nami - całą przychodzącą korespondencję otrzymują zdalnie na swój email!