Oferta specjalna

Przyjazna spółka za 1zł

Założenie firmy to dopiero początek. Formalności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej pochłaniają miesięcznie wiele godzin uwagi każdego przedsiębiorcy. U nas własną spółkę kupisz razem z kompleksową opieką biura rachunkowego oraz biura wirtualnego.

Gotowa spółka bez VAT

w Pakiecie za

1zł

Cena udziałów

1 zł

Opłaty KRS

300 zł

Wirtualne biuro na rok

870,84 zł

Kaucja na księgowość

552,27 zł

Suma: 1724,34

Informacja o ofercie promocyjnej: Oferta ważna przy podpisaniu umowy na siedzibę (płatność za rok z góry) oraz księgowość.

Oferta właśnie dla Ciebie

Bezpieczny start

Nie tylko dla początkujących przedsiębiorców prowadzenie własnej firmy może być uzasadnionym źródłem stresu. Pilnowanie terminów składanych dokumentów, monitorowanie przepisów czy drobiazgowe liczenie kosztów to obowiązki, bez których nie można prowadzić biznesu. Z nami będziesz mógł skupić się tylko na decyzjach o kluczowym znaczeniu dla Twojej przyszłości.

Jak spółka za 1zł może pomóc w rozwoju Twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorców to szereg małych korzyści, które wspólnie składają się na Twój sukces. Zobacz, co zyskujesz.

Kompleksowa oferta

Jak wyglądają formalności

Nasza oferta obejmuje zakup gotowej spółki handlowej oraz dostosowane do Twoich potrzeb usługi naszego biura rachunkowego oraz biura wirtualnego. Dlatego musimy poznać Twoje plany oraz oczekiwania.

  • Czy będziesz zatrudniał pracowników?
  • Czy potrzebujesz pełnej obsługi korespondencji?
  • A może koncesję na prowadzenie działalności?

Oferujemy kompleksową opiekę oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego jesteśmy przekonani, że zaspokoimy każdą Twoją biznesową potrzebę.

Poznaj wszystkie korzyści, jakie daje spółka za 1zł

Ofertę zakupu spółki handlowej z pakietem dodatkowych korzyści stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby szybko rozpocząć działalność, ale nie dysponują odpowiednią wiedzą księgową i zapleczem finansowym. Z wygodnego pakietu może jednak skorzystać każdy, kto nie chce zatrudniać dodatkowych osób do prowadzenia rachunków i obsługi biura. Zapewniamy komfort pracy zarówno wizjonerom, którzy gubią się w urzędowych formalnościach, podróżującym freelancerom bez stacjonarnego miejsca pracy, jak i doświadczonym przedsiębiorcom, ceniącym kompleksową obsługę biznesu.

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Gotowa spółka z o.o.

Mamy dla Ciebie gotową spółkę handlową z czystą historią, która umożliwi Ci prowadzenie pełnej działalności gospodarczej zaraz po podpisaniu umowy.

biuro-rachunkowe g

Biuro rachunkowe

Podatki i ubezpieczenia mamy w małym palcu. Zajmiemy się prowadzeniem Twoich rachunków, rozliczaniem faktur oraz składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym i ZUS-ie.

Obsluga-kadrowo-placowa g

Obsługa kadrowo-płacowa

Przejmiemy zarządzanie Twoim zespołem, dbając o wszystkie bieżące sprawy kadrowe, jak umowy, szkolenia bhp, badania okresowe czy rozliczenia wynagrodzeń i urlopów.

wirtualne-biuro g

Wirtualne biuro

Nasze wirtualne biura zapewnią Ci prestiżowy adres do rejestracji firmy, pełną obsługę firmowej korespondencji i przesyłek oraz przestrzeń na spotkania służbowe z klientami.

Zacznij od dziś

Spółka za 1zł w 4 prostych krokach

Obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy, jak i średnich przedsiębiorców zatrudniających pracowników. Mamy nadzieję, że Twój biznes będzie się rozwijał, a wraz z nim również Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego w każdej chwili będziesz mógł zmodyfikować pakiet wybranych usług.

Skontaktuj się

1

Umów się na rozmowę z naszym doradcą i powiedz mu o swoich oczekiwaniach.

Ustal szczegóły

2

Sprecyzuj usługi, jakich potrzebujesz, oraz rodzaj i termin rozpoczęcia działalności.

Podpisz umowę

3

Gdy umowa sprzedaży i współpracy będzie przygotowana, zaprosimy Cię na spotkanie z notariuszem i podpisanie dokumentów.

Ciesz się swobodą

4

Od tej chwili to my czuwamy nad formalną stroną Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami