oferta dla ciebie

Minimum formalności

Usługa sprzedaży na odległość pozwala na ekspresowy zakup gotowej spółki handlowej przy jak najmniejszym zaangażowaniu kupującego. Bez kłopotliwych dojazdów, spotkań z prawnikami i kolejek w urzędach. Jedyne, co musisz zrobić, to określić swoje potrzeby i podpisać przygotowane dokumenty, korzystając z Profilu Zaufanego, e-dowodu lub podpisu kwalifikowanego. Resztę zrobimy za Ciebie!

Komu polecamy kupno spółki na odległość

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w procesie zakupu spółki.

Dla-freelancerów g

Dla freelancerów

Wykonując wolny zawód możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, ale firmę prowadzić w Polsce. Pomożemy Ci ją założyć.

Dla-zapracowanych g

Dla zapracowanych

Trudno znaleźć Ci czas na kolejne, nawet ważne spotkanie? Zdalna sprzedaż to idealne rozwiązanie dla osób mało dyspozycyjnych.

Latwy-start-3 g

Dla rozwijających działalność

Planując rozszerzenie działalności w innym mieściej możesz zacząć od kupienia spółki w wybranej lokalizacji.

Firma-dla-obcokrajowca g

Dla inwestorów zagranicznych

Dzięki udzielonemu nam pełnomocnictwu załatwiamy również formalności w imieniu cudzoziemców, którzy planują inwestować w naszym kraju.

Korzyści ze zdalnego zakupu

Elastyczne formy prowadzenia firmy wpływają również na kształt procesów związanych z obsługą spółek handlowych. Coraz więcej formalności można załatwić na odległość, zlecając profesjonalistom sprawy formalne związane z rozpoczęciem lub prowadzeniem biznesu. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym oraz profesjonalnej obsłudze prawnej wirtualne transakcje są bezpieczne, szybkie i angażują uwagę przedsiębiorców tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Zyskujesz spokój i czas, który możesz poświęcić na to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Szybka-rejestracja g

Oszczędność czasu

Nie musisz odwiedzać urzędów ani przyjeżdżać do naszego biura na podpisanie umowy. Możliwość zdalnego sfinalizowania transakcji to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu.

Zrównoważone-finanse g

Oszczędność pieniędzy

Zakup na odległość to również mniejsze koszty dojazdów oraz pełen zakres usług w jednym pakiecie, ponieważ nasi eksperci wspólnie pracują nad prawidłowym zakupem Twojej przyszłej spółki.

Elastyczny-kontakt g

Elastyczny kontakt

Możesz się z nami skontaktować z dowolnego miejsca na świecie. Proponujemy wideorozmowę, kontakt telefoniczny, ale również e-maile, na które odpiszesz, gdy znajdziesz na to czas.

umowa-sprzedaży g

Wygodne podpisanie umowy

Gotową umowę możesz podpisać u notariusza w miejscu swojego pobytu i odesłać do naszego biura albo za pomocą systemu S24, który od razu umożliwia rejestrację spółki w sądzie.

szybki zakup

Jak wyglądają formalności

W przypadku wirtualnego zakupu spółek formalności sprowadziliśmy do minimum. Po ustaleniu szczegółów i zaakceptowaniu naszej propozycji, sfinalizowanie transakcji odbywa się na Twoich zasadach. Nasi prawnicy przygotują dla Ciebie komplet dokumentów.

  • Jeśli dysponujesz podpisem kwalifikowanym lub Profilem Zaufanym, możesz załatwić wszystkie formalności przez portal Ministerstwa Sprawiedliwości S24. Umożliwia on nie tylko podpisanie dokumentów, ale również rejestrację spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Umowę zakupu możemy również przesłać kurierem, a Ty podpiszesz ją u lokalnego notariusza i odeślesz do nas.

Zacznij od dziś

Zdalna sprzedaż spółek w 4 prostych krokach

Załatwienie formalności online to kolejny krok na drodze do uproszczenia urzędowych formalności. Wybierając tę opcję przeprowadzenia transakcji możesz zdalnie uczestniczyć w procesie zakupu spółki lub zlecić to swojemu pełnomocnikowi, który będzie reprezentował Twoje interesy.

Skontaktuj się

1

Masz pomysł na biznes i zależy Ci, by jak najszybciej rozpocząć działalność? Zadzwoń do nas!

Ustal szczegóły

2

Podaj nam swoje wymagania - lokalizację, formę spółki, planowany czas rozpoczęcia działalności.

Zaakceptuj spółkę

3

Nasz doradca przedstawi Ci wybrane spółki, z których wybierzesz najkorzystniejszą z nich.

Podpisz dokumenty

4

Jeśli wszystko się zgadza, podpisz umowę zakupu w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Skontaktuj się z nami