Kompleksowa oferta

Wolność od formalności

Nasz zespół złożony jest z ekspertów m.in. z dziedziny prawa, podatków i ubezpieczeń społecznych. Dzięki pełnomocnictwu załatwiamy w imieniu klienta wszelkie formalności związane z prowadzeniem biznesu, należycie dbając o powierzone nam interesy. To nie tylko duża oszczędność czasu, ale również gwarancja szybkiego i sprawnego załatwienia sprawy.

Profesjonalne wsparcie dostosowane do potrzeb klienta

Osobista reprezentacja klienta, doradztwo w zakresie najlepszej strategii postępowania oraz pomoc w załatwianiu formalności.

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Rejestracja spółki

Przeprowadzanie w imieniu klienta pełnej rejestracji spółki z o.o.

Koncesje-i-pozwolenia g

Zezwolenia i koncesje

Wsparcie działalności wymagającej koncesji, zezwolenia lub zgłoszenia do rejestru działalności regulowanej.

Obsluga-kadrowo-placowa g

Sprawy kadrowe

Występowanie w roli przedstawiciela klienta kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

US-i-ZUS g

Sprawy finansowe

Reprezentowanie interesów klienta podczas postępowań podatkowych, w urzędzie skarbowym i innych organach kontroli finansowej.

Podleglość-lokalnemu-prawu g

Postępowania sądowe

Przygotowanie pism procesowych i pozwów oraz reprezentowanie klienta przed sądami w postępowaniach o różnorodnym charakterze.

umowa-sprzedaży g

Postępowania odwoławcze

Wnoszenie odwołań od decyzji wydanych przez organy administracji publicznej oraz wniosków o ponowne rozpatrzenie wskazanej sprawy.

Co możemy Ci zaproponować

W naszej pracy dopasowujemy się do Ciebie. Punktem wyjścia zawsze jest jasne określenie Twoich potrzeb. Oferujemy długotrwałą współpracę, opartą na pełnomocnictwie ogólnym, które upoważnia nas do reprezentowania interesów klienta w szerszej perspektywie, ale również punktowe wsparcie w procedurach związanych z wybranym zakresem obowiązków. Możliwa jest również jednorazowa reprezentacja, dotycząca jedynie załatwienia wybranej sprawy, jak nadanie koncesji lub zmiana danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Gwarantujemy pełną poufność przekazywanych nam danych oraz wysoki poziom świadczonych usług.

US-i-ZUS g

Pełnomocnictwo ogólne

Reprezentacja klienta w kontaktach z innymi podmiotami gospodarczymi, jednostkami kontroli finansowej, urzędami oraz innymi jednostkami administracji państwowej.

Profesjonalizm-2 g

Pełnomocnictwo rodzajowe

Reprezentacja interesów klienta w określonym zakresie, jak przetarg, licytacja lub czynności ciągłe, jak sprawy związane z zatrudnieniem pracowników.

Podleglość-lokalnemu-prawu g

Pełnomocnictwo szczególne

Upoważnienie przedstawiciela do działania w ściśle określonej sprawie, na przykład reprezentowanie klienta w konkretnym postępowaniu sądowym.

Kompleksowa oferta

Jak wyglądają formalności

Pełnomocnictwo szczegółowo określa kompetencje pełnomocnika, dlatego najważniejszą kwestią jest dokładne ustalenie zakresu reprezentacji, jak również przedziału czasowego, w którym pełnomocnictwo będzie obowiązywać. Wszystko oczywiście zależy od Twojej sytuacji.

  • Możesz potrzebować wsparcia w określonym przedziale czasowym lub przy realizacji konkretnego zadania.
  • Po ustaleniu szczegółów naszej współpracy wystarczy jedynie dopełnić formalności.
  • Gdy przygotowane przez nas dokumenty zostaną podpisane, będziemy mogli występować w roli pełnomocnika Twojej firmy.

Zacznij od dziś

Reprezentacja w urzędach w 4 prostych krokach

Wybierz zakres kompetencji naszego przedstawiciela i podpisz niezbędne dokumenty. Po załatwieniu formalności nie musisz już martwić się o przebieg danej sprawy. Dzięki pełnomocnictwu to my nadzorujemy wszystkie formalności i reprezentujemy Ciebie i Twoje interesy przed jednostkami zewnętrznymi.

Skontaktuj się

1

Umów się na spotkanie z naszym doradcą i przedstaw mu swoją sprawę.

Ustal zakres

2

Wybierz jedno z trzech możliwych pełnomocnictw.

Podpisz dokumenty

3

Załatw formalności, abyśmy mogli zacząć działać w wybranym zakresie.

Ciesz się swobodą

4

Od tej chwili to pełnomocnik reprezentuje Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami