Oferta właśnie dla Ciebie

Bezpieczny start

Nie tylko dla początkujących przedsiębiorców prowadzenie własnej firmy może być uzasadnionym źródłem stresu. Pilnowanie terminów składanych dokumentów, monitorowanie przepisów czy drobiazgowe liczenie kosztów to obowiązki, bez których nie można prowadzić biznesu. Z nami będziesz mógł skupić się tylko na decyzjach o kluczowym znaczeniu dla Twojej przyszłości.

Jak spółka za 1zł może pomóc w rozwoju Twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorców to szereg małych korzyści, które wspólnie składają się na Twój sukces. Zobacz, co zyskujesz.

Mniejszy-stres g

Mniejszy stres

Delegowanie obsługi księgowej i płatności firmie zewnętrznej to komfort i spokój potrzebny do prowadzenia bieżących projektów.

Profesjonalizm-2 g

Profesjonalizm

Opieka naszego zespołu doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco monitorują zmiany prawne i proceduralne, także te związane z Polskim Ładem.

Oszczędność-czasu g

Oszczędność czasu

Prowadzenie księgowości Twojej firmy sprowadza się jedynie do terminowego dostarczania dokumentów raz w miesiącu.

wygoda g

Wygoda

Wszystkie sprawy załatwiasz w jednym miejscu, a nasi pracownicy mają wgląd w bieżącą sytuację Twojej firmy.

Pozytywny-wizerunek g

Pozytywny wizerunek

Już na starcie dysponujesz atrakcyjnym adresem wirtualnego biura w stolicy, co podnosi wiarygodność w oczach Twoich kontrahentów.

Zrównoważone-finanse g

Zrównoważone finanse

Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników ani wynajmować biura, jeśli Twoja działalność nie jest prowadzona stacjonarnie.

Szybka-pomoc-doraźna g

Szybka pomoc doraźna

W kryzysowych sytuacjach jako nasz klient możesz skorzystać również z usług naszych radców prawnych lub doradców biznesowych.

Latwy-start-3 g

Łatwy start

Spółka za 1zł to atrakcyjny pakiet dla początkujących przedsiębiorców, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia podczas rozkręcania biznesu.

Kompleksowa oferta

Jak wyglądają formalności

Nasza oferta obejmuje zakup gotowej spółki handlowej oraz dostosowane do Twoich potrzeb usługi naszego biura rachunkowego oraz biura wirtualnego. Dlatego musimy poznać Twoje plany oraz oczekiwania.

  • Czy będziesz zatrudniał pracowników?
  • Czy potrzebujesz pełnej obsługi korespondencji?
  • A może koncesję na prowadzenie działalności?

Oferujemy kompleksową opiekę oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego jesteśmy przekonani, że zaspokoimy każdą Twoją biznesową potrzebę.

Poznaj wszystkie korzyści, jakie daje spółka za 1zł

Ofertę zakupu spółki handlowej z pakietem dodatkowych korzyści stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby szybko rozpocząć działalność, ale nie dysponują odpowiednią wiedzą księgową i zapleczem finansowym. Z wygodnego pakietu może jednak skorzystać każdy, kto nie chce zatrudniać dodatkowych osób do prowadzenia rachunków i obsługi biura. Zapewniamy komfort pracy zarówno wizjonerom, którzy gubią się w urzędowych formalnościach, podróżującym freelancerom bez stacjonarnego miejsca pracy, jak i doświadczonym przedsiębiorcom, ceniącym kompleksową obsługę biznesu.

gotowe-spólki-na-sprzedaż g

Gotowa spółka z o.o.

Mamy dla Ciebie gotową spółkę handlową z czystą historią, która umożliwi Ci prowadzenie pełnej działalności gospodarczej zaraz po podpisaniu umowy.

biuro-rachunkowe g

Biuro rachunkowe

Podatki i ubezpieczenia mamy w małym palcu. Zajmiemy się prowadzeniem Twoich rachunków, rozliczaniem faktur oraz składaniem dokumentów w urzędzie skarbowym i ZUS-ie.

Obsluga-kadrowo-placowa g

Obsługa kadrowo-płacowa

Przejmiemy zarządzanie Twoim zespołem, dbając o wszystkie bieżące sprawy kadrowe, jak umowy, szkolenia bhp, badania okresowe czy rozliczenia wynagrodzeń i urlopów.

wirtualne-biuro g

Wirtualne biuro

Nasze wirtualne biura zapewnią Ci prestiżowy adres do rejestracji firmy, pełną obsługę firmowej korespondencji i przesyłek oraz przestrzeń na spotkania służbowe z klientami.

Zacznij od dziś

Spółka za 1zł w 4 prostych krokach

Obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy, jak i średnich przedsiębiorców zatrudniających pracowników. Mamy nadzieję, że Twój biznes będzie się rozwijał, a wraz z nim również Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego w każdej chwili będziesz mógł zmodyfikować pakiet wybranych usług.

Skontaktuj się

1

Umów się na rozmowę z naszym doradcą i powiedz mu o swoich oczekiwaniach.

Ustal szczegóły

2

Sprecyzuj usługi, jakich potrzebujesz, oraz rodzaj i termin rozpoczęcia działalności.

Podpisz umowę

3

Gdy umowa sprzedaży i współpracy będzie przygotowana, zaprosimy Cię na spotkanie z notariuszem i podpisanie dokumentów.

Ciesz się swobodą

4

Od tej chwili to my czuwamy nad formalną stroną Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami